Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Reklamační řád

Reklamační řád

 

  1. Při dodání zboží je kupující povinen překontrolovat dodané zboží ihned po jeho převzetí či po realizaci projektu a zjevné vady reklamovat u prodávajícího ihned, nejpozději však do 3 dnů po jeho převzetí. Na pozdější reklamace nebude brát prodávající zřetel.

    Objeví-li se na zboží dodaném zahradnictvím ZaPo nebo na zboží zakoupeném v kamenné prodejně v Uherském Hradišti, reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci e-mailem na emailové adrese ottobilek@centrum.cz, telefonicky na tel.čísle 777 077 497 nebo osobně na naší prodejně 28.října 251, 686 01 Uherské Hradiště.

     

  2. Pro úspěšné vyřízení reklamace je nutné, aby kupující předložil doklad o zakoupení zboží (faktura, paragon).


  3. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé neodbornou a nepřiměřenou péčí, poškozením přírodními živly, zvířaty, chorobami nebo škůdci rostlin a vyšší mocí.

     

  4. Reklamační řád zahradnictví ZaPo se řídí dle zákona č. 219/2003 Sb., o uvádění do oběhu osiva a sadby pěstovaných rostlin a o změně některých zákonů (zákon o oběhu osiva a sadby).Pokud spotřebitel není s vyřízením reklamace spokojen po obsahové stránce, tj. zejména se zamítnutím reklamace, popř. s nedostatečným uspokojením nároků z reklamace, která byla uznána, pak dochází k občanskoprávnímu sporu, který je možné řešit prostřednictvím ČOI, a to v rámci řízení o mimosoudním řešení sporů (ADR) – více informací viz. Obchodní podmínky nebo na webové adrese www.coi.cz

 

Úplné znění zákona č.219/2003 Sb., o uvádění do oběhu osiva a sadby pěstovaných rostlin a o změně některých zákonů (zákon o oběhu osiva a sadby) naleznete zde