Logo
  1. Úvod
  2. SADBOVÉ BRAMBORY - od 1. března 2023
  3. Impala - velmi raná - VYPRODÁNO

Impala - velmi raná - VYPRODÁNO

UPOZORNĚNÍ: toto zboží poštou nezasíláme ! Pouze k osobnímu vyzvednutí v prodejně zahradnictví ZaPo Uherské Hradiště, ul. 28 Října 251.

Impala Velmi raná odrůda, varný typ B Cena 20Kč / Kg platí při odběru celého pytle (25Kg), při rozvažování cena činí 22Kč / Kg. Odrůda pro letní a pod... celý popis
Nejsme plátci DPH
Kompletní specifikace

Impala

Velmi raná odrůda, varný typ B

Cena 20Kč / Kg platí při odběru celého pytle (25Kg), při rozvažování cena činí 22Kč / Kg.

Odrůda pro letní a podzimní konzum. Vařené hlízy jsou kypré až středně pevné, středně až silně vlhké, bez barevných změn. Hlízy jsou velké, oválné až dlouze oválné, velmi vzhledné, velikostně a tvarově vyrovnané, se žlutou dužninou. Počáteční růst natě rychlý, nárůst hlíz velmi rychlý. Velmi vysoké výnosy v raných termínech i v plné zralosti.

Hlízy jsou oválné se žlutou slupkou, velmi mělkými očky a žlutou dužinou. Vařené hlízy jsou kypré až středně pevné, středně až silně vlhké, bez barevných změn. Hlízy jsou velké, velmi vzhledné, velikostně a tvarově vyrovnané. Počáteční růst natě rychlý, nárůst hlíz velmi rychlý. Velmi vysoké výnosy v raných termínech i v plné zralosti. Výnos je vysoký s potenciálem 65 t.ha-1. Má rychlou dynamiku tvorby hlíz, je určena pro sklizeň v druhém sklizňového termínu.

Je středně odolná virovým chorobám a plísni bramborové, háďátku bramborovému patotypu Ro 1 rezistentní, k napadení rakovinou brambor patotypu 1 rezistentní.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz