Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 
                                   Ovocné stromky jsou vyprodány!
UPOZORNĚNÍ! Máme v prodejně mimosezónní provoz do 1. října.  Prodej a            objednávky samozřejmě nadále pokračují, ale pouze po telefonické domluvě.
Nyní se věnujeme nasmlouvaným výsadbám, údržbám zahrad a zaládání trávníků.
          Nabídku a ceny ovocných stromků, okrasných dřevin a zahradnických prací najdete na mobilu v sekci E-shop, na PC v levém sloupci.
Návrhy , realizace, údržbu zahrad, přípravu ploch pro založení trávníků, kácení stromů, frézování pařezů stále provádíme !
Provádíme návrhy, realizace a údržbu zahrad (např.: zahrady vyžadující minimální údržbu, parkové výsadby, skalky, živé ploty, ovocné zahrady, obnovu a úpravy starších zahrad, likvidace a odvoz nežádoucí zeleně, apod …)
Nabízíme: okrasné dřeviny, prodej ovocných stromků (zastoupení firmy Fytos), zahrádkářské potřeby, hnojiva , postřiky, travní osivo, balkonové rostliny, sadbové brambory, vánoční stromky, okrasné stromy a další...